KONST / Litografier / Silksceen 16743272
nr 1674 3272
Ann Makander
(f. 1954), Sverige
Silksceen, 2 st, "Röd himmel & Grind". Signerad, numrerad 100-260, daterad 1986-87, oramade lösa blad. Bladets mått: 42x40 - 38x46 cm
Ann Makander, svensk målare och grafiker född i Malmö 1954.
måndag 27 januari 2025
kl 20:10:02